Skip to content Skip to footer

Oferta czyszczenia i renowacji

Kategorie

Czyszczenia i renowacje - Małopolska

Nasze położenie geograficzne niestety nie działa korzystnie na długotrwałe utrzymanie dachów, elewacji, podjazdów, czy parkingów w akceptowalnej czystości i porządku. Czasami już po kilku latach użytkowania pojawiają się zabrudzenia atmosferyczne, wykwity, czy zabrudzenia biologiczne (zielone naloty). Odpowiednio szybka reakcja z powodzeniem pozwala na przywrócenie początkowej estetyki. Aby uzyskać najlepsze efekty, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów do czego zresztą serdecznie zapraszamy! Nasza firma na co dzień zajmuje się profesjonalnym czyszczeniom i przeprowadza renowacje. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który bardzo ułatwia nam wykonywanie tego typu prac.

 

Opinie o naszej firmie

Robert ŁątkaRobert Łątka
12:07 18 Mar 23
Pełen profesjonalizm i rewelacyjna obsługa. Trochę “zapuściliśmy” nasz dom, więc potrzebowaliśmy jakiejś konkretnej i fachowej firmy do “kompleksowego” ogarnięcia naszego domu czyli: dach, elewacja, kostka, rynny, taras itd.. Panowie stanęli na “wysokości zadania”, i nasze “gniazdko” wygląda jak super nowe. Gorąco polecam usługi tej firmy !!! Pozdrowienia dla “szefa”
Joanna WawrzyszkoJoanna Wawrzyszko
14:36 19 Jan 23
Firma BruClean to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności w dostosowaniu się do potrzeb klienta w realizacji usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni zareklamować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców od czyszczenia i konserwacji kostki brukowej i dachu.
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Prace renowacyjne Kraków

Zajmujemy się czyszczeniem i zabezpieczaniem dachów, elewacji, kostki brukowej przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, biologicznych i innych zanieczyszczeń. Można nam zlecić profesjonalne prace renowacyjne w Krakowie i czyszczenie różnego rodzaju powierzchni, jak również ich odpowiednie zabezpieczenie na zimę przed szkodliwym działaniem warunków pogodowych. Z przyjemnością doradzamy naszym Klientom wybór odpowiednich środków impregnujących oraz farb, które przedłużają żywotność powierzchni i sprawiają, że te znacznie dłużej dobrze się prezentują.

Zasadnicza oferta:

Profesjonalne prace renowacyjne Małopolska

Swoją działalność prowadzimy na terenie województwa małopolskiego oraz okolic. Posiadamy bogate doświadczenie, dlatego czyszczenie i renowacja w Krakowie i innych miastach nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Nowoczesny sprzęt znacznie ułatwia nam wykonywanie naszych prac. Zapewniamy o terminowości i wysokiej jakości naszych usług. Zapraszamy serdecznie.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój, Gorlice

  BruClean
  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183
  727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183 727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263