Skip to content Skip to footer

Oferta czyszczenia elewacji

Kategorie

Mycie, czyszczenie elewacji – Kraków, Małopolska

Zadbana elewacja budynku stanowi jego najważniejszą wizytówkę. Niestety, nasze położenie geograficzne sprawia, że jesteśmy narażeni na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Na elewacjach budynków często pojawiają się również zanieczyszczenia biologiczne, czy wynikające z prowadzonych w pobliżu prac. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi czyszczenia elewacji w Małopolsce. Posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt, który bardzo ułatwia nam dokładnie i fachowe czyszczenie każdego rodzaju elewacji. Zajmujemy się również oczyszczaniem dachów i ich renowacją oraz innymi pracami.

 

Opinie o naszej firme

Robert ŁątkaRobert Łątka
12:07 18 Mar 23
Pełen profesjonalizm i rewelacyjna obsługa. Trochę “zapuściliśmy” nasz dom, więc potrzebowaliśmy jakiejś konkretnej i fachowej firmy do “kompleksowego” ogarnięcia naszego domu czyli: dach, elewacja, kostka, rynny, taras itd.. Panowie stanęli na “wysokości zadania”, i nasze “gniazdko” wygląda jak super nowe. Gorąco polecam usługi tej firmy !!! Pozdrowienia dla “szefa”
Joanna WawrzyszkoJoanna Wawrzyszko
14:36 19 Jan 23
Firma BruClean to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności w dostosowaniu się do potrzeb klienta w realizacji usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni zareklamować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców od czyszczenia i konserwacji kostki brukowej i dachu.
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Profesjonalne i dokładne czyszczenie elewacji Kraków

Świadczymy swoje usługi na terenie województwa małopolskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalnie zajmujemy się czyszczeniem różnych elewacji. Zachęcamy do współpracy osoby prywatne, jak i właścicieli dużych, firmowych budynków. Można nam zlecić kompleksowe usługi remontowo-budowlane oraz z zakresu czyszczenia i renowacji. Jesteśmy przekonani, że przywrócimy każdej elewacji jej dawny wygląd. U nas można liczyć na terminowe wykonanie usług i uczciwe warunki cenowe. Poza czyszczeniem, zajmujemy się również innymi usługami.

Zakres prac:

 • zabezpieczanie gzymsów i murów
 • montaż kolców i siatek przeciw ptakom
 • montaż obróbek blacharskich
 • montaż reklam, szyldów, banerów
 • montaż ozdób i dekoracji

Mycie tynków

Mycie tynków jest mocno uzależnione od ich właściwości nasiąkania. Tynk mineralny charakteryzuje się najwyższą nasiąkliwością. Natomiast tynki akrylowe, silikatowe i silikonowe mają nieco niższe możliwości zabrudzenia.

Tynki mineralne

Tynki mineralne są bardzo delikatne. Jeśli nie zostały one zostały pokryte ochronną warstwą farby nie należy podejmować próby czyszczenia szczotką. Tynk mineralny najłatwiej umyć wodą.

Inne tynki:

Do mycia tynków silikonowych, akrylowych czy silikatowch używamy metody na sucho lub mokro. Tynk typu kornik ze względu na swoją strukturę, w której osiadają zabrudzenia jest bardziej narażony na zanieczyszczenia.

Nagary

Nagary to po prostu wieloletnie zabrudzenia na elewacji wykonanej z cegły. Pozbycie się ich jest dość długim procesem. Czasem zdarza się , że zabrudzenia na cegle przybierają kolor czarny. Bywa też tak, że przed czyszczeniem elewacji trzeba pozbyć się farby. Wtedy trzeba zastosować specjalny „okład” ze specjalistycznego żelu i folii. Należy zostawić go na minimum dwa dni. W procesie usuwania nagar po usunięciu kompresu z folii i żelu kolejnym etapem będzie mycie elewacji gorącą wodą.

Wycena

Zadzwoń do nas, a wspólnie ustalimy kiedy elewacja Twojego budynku była ostatnio czyszczona i jaką ma powierzchnię. W każdym przypadku dokonujemy indywidualnej wyceny usułgi gdyż zależy ona od wielu czynników.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój, Gorlice

  BruClean
  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183
  727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183 727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263