Skip to content Skip to footer

Oferta czyszczenia elewacji

Kategorie

Mycie, czyszczenie elewacji – Kraków, Małopolska

Zadbana elewacja budynku stanowi jego najważniejszą wizytówkę. Niestety, nasze położenie geograficzne sprawia, że jesteśmy narażeni na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Na elewacjach budynków często pojawiają się również zanieczyszczenia biologiczne, czy wynikające z prowadzonych w pobliżu prac. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi czyszczenia elewacji w Małopolsce. Posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt, który bardzo ułatwia nam dokładnie i fachowe czyszczenie każdego rodzaju elewacji. Zajmujemy się również oczyszczaniem dachów i ich renowacją oraz innymi pracami.

 

Opinie o naszej firme

Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Profesjonalne i dokładne czyszczenie elewacji Kraków

Świadczymy swoje usługi na terenie województwa małopolskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalnie zajmujemy się czyszczeniem różnych elewacji. Zachęcamy do współpracy osoby prywatne, jak i właścicieli dużych, firmowych budynków. Można nam zlecić kompleksowe usługi remontowo-budowlane oraz z zakresu czyszczenia i renowacji. Jesteśmy przekonani, że przywrócimy każdej elewacji jej dawny wygląd. U nas można liczyć na terminowe wykonanie usług i uczciwe warunki cenowe. Poza czyszczeniem, zajmujemy się również innymi usługami.

Zakres prac:

  • zabezpieczanie gzymsów i murów
  • montaż kolców i siatek przeciw ptakom
  • montaż obróbek blacharskich
  • montaż reklam, szyldów, banerów
  • montaż ozdób i dekoracji

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!