Skip to content Skip to footer

Oferta

Kategorie

Czyszczenie hal przemysłowych i magazynów – Kraków, Skawina, Małopolska

Duże hale i magazyny wymagają profesjonalnego sprzętu do czyszczenia. Nie każda firma sprzątająca jest w stanie zapewnić kompleksowe czyszczenie hal w Małopolsce z uwagi na brak sprzętu oraz pracowników doświadczonych w pracy z substancjami chemicznymi i odpadami poprodukcyjnymi. Zawsze jeśli jest potrzeba stosujemy sprawdzone środki chemiczne z atestami. Nasza firma oferuje profesjonalne i fachowe czyszczenie hal przemysłowych w Krakowie i całym województwie małopolskim. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i wiedzą oraz doświadczeniem, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie o naszej firmie

Robert ŁątkaRobert Łątka
12:07 18 Mar 23
Pełen profesjonalizm i rewelacyjna obsługa. Trochę “zapuściliśmy” nasz dom, więc potrzebowaliśmy jakiejś konkretnej i fachowej firmy do “kompleksowego” ogarnięcia naszego domu czyli: dach, elewacja, kostka, rynny, taras itd.. Panowie stanęli na “wysokości zadania”, i nasze “gniazdko” wygląda jak super nowe. Gorąco polecam usługi tej firmy !!! Pozdrowienia dla “szefa”
Joanna WawrzyszkoJoanna Wawrzyszko
14:36 19 Jan 23
Firma BruClean to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności w dostosowaniu się do potrzeb klienta w realizacji usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni zareklamować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców od czyszczenia i konserwacji kostki brukowej i dachu.
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Czyszczenie magazynów Kraków Skawina

Zajmujemy się myciem i czyszczeniem dużych hal magazynowych oraz przemysłowych. Brak czystości, odpady poprodukcyjne, elementy wysyłkowe paczek, stare naklejki komunikacyjne na podłogach itp to wszystko, ma ogromny wpływ na stale pogarszającą się jakość produkcji czy ilość miejsca do magazynowania oraz produktywność załogi.  Jesteśmy w stanie wykonać usługę w sposób, który nie zatrzyma produkcji  czy prac na magazynie. Do pracy wykorzystujemy wózki samojezdne oraz wykwalifikowany zespół. Wszelkie prace porządkowe na terenie hali przemysłowej czy magazynowej wykonujemy z zachowaniem zasad BHP. Nie dajemy sobie przestrzeni do nieprzewidzianych wydarzeń i ryzyka jakie ze sobą niosą.  Pracujemy tak aby w żaden sposób nie uszkodzić zmagazynowanych towarów i elementów wyposażenia. Doskonale wiemy o tym, że nasza usługa wymaga pełnej precyzji i ogromnej ostrożności. NIe idziemy na łatwiznę.  Czyścimy sufity, metalowe konstrukcje, fasady oraz elementy oświetlenia. W miejscach trudnodostępnych wykorzystujemy techniki alpinistyczne, dzięki czemu bez trudu umyjemy nawet wysoko umieszczone okna dachowe  czy świetliki. Mając na uwadze bezpieczeństwo pracy czyścimy podłogi w magazynach, usuwamy stare plamy z posadzki. Możemy też dokonać napraw ubytków i renowacji, a także usunąć stare i namalować nowe linie oznakowania w ciągach komunikacyjnych czy strefach pracy. Malujemy oznakowania poziome i pionowe. Jeśli chodzi o magazyny to elementem najbardziej narażonym na duże zabrudzenia jest podłoga. To ona podlega najintensywniejszej eksploatacji. Czyścimy ja w kilku etapach kolejno wykonując:

 • gruntowne oczyszczanie z wszelkich plam i silnych zabrudzeń (kleje, smary, żywice)
 • intensywne czyszczenie właściwe z użyciem specjalistycznych środków myjących
 • osuszanie powierzchni

W naszej ofercie znajduje się również mycie bram wjazdowych, ramp, zewnętrznych szklanych ścian czy betonowych słupów, zabezpieczenie stalowych konstrukcji przed korozją.  Każdą pracę szczegółowo ustalamy i dostosowujemy do potrzeb Klienta. Oprócz mycia i czyszczenia hal magazynowych wykonujemy również inne zlecenia jak np. mycie i czyszczenie elewacji,podjazdów parkingów. W okresie zimowym bez problemu usuniemy z dachu zalegający na nim  śnieg i zwisające sople.  Jesteśmy solidni i szybcy, a wykonując prace czyszczenia hal wielkopowierzchniowych dbamy o każdy, nawet drobny szczegół. Przyjmujemy różne zlecenia, dlatego zachęcamy do kontaktu, w celu ustalenia warunków umowy. Wiele firm zleca nam usługi czyszczenia na terenie całej Małopolski. Poniżej można zapoznać się również z pozostałą ofertą naszych usług, związanych ze sprzątaniem hal i magazynów.

Zakres prac:

 • zabezpieczanie gzymsów i murów
 • montaż kolców i siatek przeciw ptakom
 • montaż obróbek blacharskich
 • montaż reklam, szyldów, banerów
 • montaż ozdób i dekoracji

W halach przemysłowych czy zakładach produkcyjnych trzeba zachować należyte standardy higieny wynikające z przepisów. Nasza praca ma znaczący wpływ na gwarancję zaliczenia audytów, które są ściśle związane z czystością danego miejsca pracy. Oprócz codziennego utrzymywania czystości ważne jest aby nie dopuścić do skażeń i zanieczyszczeń linii produkcyjnych i towarów. Nasza firma zajmuje się nie tylko odkażaniem czy dezynfekają ale również wyczyści miejsca trudno dostępne takie jak sufity, ściany czy stalowe konstrukcje maszyn i inne istotne elementy infrastruktury przemysłowej. Dzięki regularnie stosowanym zabiegom czyszczenia można w znaczący sposób usprawnić i przyspieszyć produkcję. Wszelkie zanieczyszczenia należy usuwać regularnie gdyż mają one duży wpływ na odbiór wizerunku naszej firmy przez potencjalnego Klienta, który nas odwiedza ale najważniejsze kryterium, które definiuje potrzebę cyklicznego, całościowego czyszczenia hali przemysłowej bezsprzecznie jest bezpieczeństwo ludzkie. Tylko uporządkowana przestrzeń daje możliwość bezpiecznego, w pełni produktywnego wykonywania pracy załodze danej hali, a Państwo macie wtedy pewność, że nic niespodziewanego Was nie zaskoczy. W przypadku zapotrzebowania na oczyszczenie obiektu takiego jak hala produkcyjna fabryki, wielkopowierzchniowego  magazynu czy sklepu warto skorzystać z usługi sprzątania przemysłowego. Dzięki takiej usłudze zyskujemy pewność, że wykonanie prac będzie szybkie i w pełni kompleksowe. Dzieje się tak gdyż, do wykonania usługi używamy specjalistycznych urządzeń i środków, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami. W tym co robimy jesteśmy profesjonalistami. W trakcie wykonywania prac przywrócimy pierwotny wygląd wnętrza, nie boimy się trudnych zanieczyszczeń. Posiadamy bardzo duże doświadczenie i wiemy jak dostosować metodę oczyszczania do wymagań konkretnego pomieszczenia.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój, Gorlice

  BruClean
  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183
  727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183 727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263