Skip to content Skip to footer

Oferta

Kategorie

Czyszczenie, udrażnianie i uszczelnianie rynien oraz rur spustowych – Kraków, Małopolska

Samodzielnie oczyszczanie rur i rynien nie jest łatwym zadaniem. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy fachowca, który posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, jak również dysponuje odpowiednim sprzętem. Dlatego zachęcamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy. Zapewniamy czyszczenie rynien w Małopolsce i okolicach. Jesteśmy uczciwi, terminowi i solidni.

 

Opinie o naszej firmie

Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Czyszczenie rynien Kraków

Od wielu lat świadczymy usługi remontowo-budowlane i zajmujemy się myciem oraz oczyszczaniem rynien i rur spustowych. Dzięki fachowej wiedzy oraz pomocy nowoczesnych urządzeń świadczymy swoje usługi w sposób profesjonalny. Zapewniamy sprawne czyszczenie rur spustowych w Krakowie, w celu ich udrożnienia. Szczególnie polecamy nasze usługi w okresie jesienno-zimowym. Zachęcamy do współpracy osoby prywatne i firmy.

Nasza firma remontowo-budowlana zajmuje się także świadczeniem innych usług.

Zakres prac:

  • zabezpieczanie gzymsów i murów
  • montaż kolców i siatek przeciw ptakom
  • montaż obróbek blacharskich
  • montaż reklam, szyldów, banerów
  • montaż ozdób i dekoracji

Udrażnianie i uszczelnianie rynien

Dlaczego warto czyścić i udrożniać rynny? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć na podstawie doświadczenie które zebraliśmy przez wiele lat czyszcząc i udrożniając rynny i kanały spustowe. Dobrze taką usługę zamówić jesienią lub wczesną zimą gdy śnieg i lód jeszcze nie osadził się na dachu budynku. Jesienią gdy liście oraz zabrudzenia pojawiające się na dachu spływają do kanałów spustowych, mogą tworzyć zatory dla spływającej z deszczu wody. Niedrożne rynny mogą spowodować że woda zamiast swobodnie wpływać kanałami spustowymi będzie dostawać się do wnętrza budynku, lub będzie spływać po jego elewacji. Problem niedrożnych rynien jest powszechny, warto zamówić usługę i uniknąć przykrych konsekwencji zimą gdy lód i śnieg będą topnieć i spiętrzać się w niedrożnych kanałach spustowych. Nasza firma posiada wszystkie niezbędny narzędzia i sprzęt do usuwania i udrażniania rynien. Wykonujemy również usługę uszczelniania kanałów spustowych. Cenny czyszczenia i uszczelniana rynien są zależene od wielu czynników, wycenę przygotowujemy indywidualnie w oparciu o zakres powierzonych nam prac. Zadzwoń do nas i zapytaj o usługę udrażniania rynien. 

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!