Skip to content Skip to footer

Oferta Czyszczenia zbiorników i silosów

Kategorie

Czyszczenie zbiorników, silosów – Kraków, Małopolska

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług. Zapewniamy również czyszczenie silosów w Małopolsce i okolicach. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam szybkie i dokładne czyszczenie zbiorników w Krakowie i innych miejscowościach, jak Skawina. Oczyszczamy zbiorniki o różnych rozmiarach i pojemnościach. Serdecznie zachęcamy do zamówienia naszej usługi czyszczenia silosów i innych zbiorników.

Zadzwoń do nas teraz

+48 515 865 183

Profesjonalne czyszczenie silosów Kraków

Tego typu zadanie zdecydowanie warto powierzyć specjalistom, takim jak my. Posiadamy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu wiemy, jak zaplanować i przeprowadzić tego typu prace. Korzystamy przy tym z bardzo nowoczesnych maszyn, które zapewniają naszą dokładność. Zawsze realizujemy nasze prace terminowo i zgodnie z umową. 

Opinie o naszej firmie

Krystian JabłońskiKrystian Jabłoński
18:23 03 Jan 24
The “Bruclean” company impresses me with its professionalism and efficiency in repairing the roof of my house. Their team not only worked efficiently, but also responded quickly to my report. The employees were extremely reliable, precise and ensured that the work was completed on time. I highly recommend their services.
Bogdan MichalskiBogdan Michalski
15:33 03 Jan 24
The experience with the paving stone cleaning company was very positive. Their services proved to be extremely effective and professional. The paving stones in my yard now look like new, and the dirt has been thoroughly removed. The staff was not only knowledgeable, but also courteous, listening to my needs and tailoring services to meet my expectations. The price for the service was fair compared to the quality of the work performed. I recommend this company to everyone looking for solid and effective cleaning of paving stones.
Edyta ZalewskaEdyta Zalewska
19:53 23 Dec 23
The “Bruclean” company is a reliable partner in the field of roof repairs to which you can confidently entrust this type of tasks. I recommend their professionalism to anyone looking for roofing professionals.
Michalina WładkowskaMichalina Władkowska
19:53 23 Dec 23
The “Bruclean” company surprised me with its professionalism and effectiveness in repairing the roof of my house. Their team was not only well organized, but also responded quickly to my request. The employees were reliable, accurate and made sure that the work was completed on time. I recommend.
Jadwiga KędzierskaJadwiga Kędzierska
09:46 18 Aug 23
Great team! They did comprehensive work on my house, from cleaning the roof, through painting the facade, to impregnating the pavement. Quick turnaround and very competitive prices. I definitely recommend!
Jacek OpolskiJacek Opolski
01:50 01 Aug 23
I can wholeheartedly recommend this company. The painting of the façade was done with the utmost care. I have used their services several times and have never been disappointed.
Łukasz SieradzkiŁukasz Sieradzki
18:52 10 Jul 23
I am impressed with the quality of this company’s services. After cleaning, the paving stone looks like new, and it has been additionally protected with an impregnation agent. I will definitely come back here in the future.
Kuba PomorskiKuba Pomorski
12:38 28 Jun 23
Great respect for the entire team for diligence and professionalism. The end result exceeded my wildest expectations. Plus, the prices are very fair. I would highly recommend!
Robert ŁątkaRobert Łątka
12:07 18 Mar 23
Pełen profesjonalizm i rewelacyjna obsługa. Trochę “zapuściliśmy” nasz dom, więc potrzebowaliśmy jakiejś konkretnej i fachowej firmy do “kompleksowego” ogarnięcia naszego domu czyli: dach, elewacja, kostka, rynny, taras itd.. Panowie stanęli na “wysokości zadania”, i nasze “gniazdko” wygląda jak super nowe. Gorąco polecam usługi tej firmy !!! Pozdrowienia dla “szefa”
Joanna WawrzyszkoJoanna Wawrzyszko
14:36 19 Jan 23
Firma BruClean to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności w dostosowaniu się do potrzeb klienta w realizacji usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni zareklamować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców od czyszczenia i konserwacji kostki brukowej i dachu.
Robert GrabiaRobert Grabia
07:12 19 Jan 23
bardzo starannie i ogólnie pełen profesjonalizm co przekłada sie na efekt koncowy , firma naprawde godna polecenia i jednoczesnie uczciwe ceny
K PK P
14:26 14 Jan 23
Bardzo dziękuję za realizację naprawy rynien. Panowie są bardzo profesjonalni, dokładni i kulturalni. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Usługa wykonana z dnia na dzień !Ekipa do zadań specjalnych godna polecenia 🙂
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
BruClean responded quickly to my report. After visual inspection of the roof, it turned out that, in addition to cleaning, an urgent repair (removing the mistakes of another team) will be needed, which was carried out quickly and efficiently. Thank you very much and I recommend it!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
I recommend! The cube has been perfectly cleaned. Full professionalism and most importantly at an affordable price. The service was performed on time, as agreed. I was looking for an honest and reliable company for a long time. If you are looking for perfect service, I recommend BruClean. Regards
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
The work that I commissioned to BruClean, such as: cleaning the gutters, repairing the roofs, was successful – contact with the company, from the site visit, through renovation, to the completion of works for five, everything was done reliably and in accordance with the agreed deadline. I recommend the BruClean company.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Bruclean provided me with the following services in 2020:- roof washing and impregnation- washing and painting the facade- washing and impregnation of pavementThe order was completed on time and of proper quality. The roof, facade and paving stones are like new. I heartily recommend contacting Mr. Bruno.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
DH TripDH Trip
17:06 30 Sep 21
r e w e l a c j a
js_loader

Aby skutecznie i szybko doprowadzić zbiornik przemysłowy czy silos do pełnej użyteczności, potrzeba pracowników z właściwym sprzętem oraz uprawnieniami do prac np. wysokościowych. W naszej firmie nie brakuje ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy o pracach serwisowych zbiorników wiedzą absolutnie wszystko. Mamy specjalnie upoważnienia, dzięki którym możemy także pracować w specjalnych zbiornikach na środki toksyczne – co pozwala nam na utrzymanie czystości w zbiornikach w małopolskich przedsiębiorstwach produkcyjnych o każdym charakterze. Bez względu na sposób produkcji czy rodzaj materiałów składowanych w zakładzie – oferujemy kompleksowe i profesjonalne czyszczenie zbiorników i silosów w Krakowie oraz okolicach.

Dlaczego trzeba dbać o utrzymanie czystości w zbiornikach Małopolska?

Zachowanie odpowiednich warunków czystości w silosach spożywczych jest oczywiste i wymagane przepisami prawnymi. Oczywiście bardzo ważne jest nie tylko regularne oczyszczanie silosów i zbiorników w Krakowie, ale także używanie do tego odpowiednich środków i technik. Nasza firma przez wiele lat wykonała multum zleceń dla wielu zróżnicowanych podmiotów na lokalnym rynku, dzięki czemu posiadamy bardzo rozległe referencje. Oczyszczanie i zabezpieczenia zbiorników wykonujemy zgodnie z normami technicznymi oraz wytycznymi producenta, gwarantując tym samym maksymalną trwałość i funkcjonalność przeglądanej infrastruktury.

Zakres prac:

 • oczyszczanie silosów
 • oczyszczanie zbiorników

Czyszczenie zbiorników 

Przechowywane w różnych zbiornikach materiały wraz z upływem czasu powodują powstawanie warstwy osadów i nalotów w obrębie jego ścian i dna. Takie warstwy mają negatywny wpływ na procesy technologiczne oraz przechowywane materiały. Blokują też możliwość pełnego wykorzystania zbiornika. Jeśli zbiornik zostaje regularnie poddany czyszczeniu to tym samym poprawia się standard przechowywania w nim materiałów. Nie dochodzi też do sytuacji gdy materiał miesza się z zanieczyszczeniami z osadów. Jest to o tyle istotne gdyż to właśnie od czystości zbiornika zależy efektywność produkcji.  W zbiornikach mogą zalegać pozostałości po olejach, farbach, klejach, gumach czy smarach i wielu innych trudnych do usunięcia środkach. Wszelkie substancje resztkowe pozostałe w zbiornikach oraz odpady, które powstają podczas czyszczenia jesteśmy w stanie samodzielnie zutylizować. Swoją pracę wykonujemy w sposób bezpieczny dla środowiska i w pełni profesjonalnie. Podczas czyszczenia zbiorników zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa. Nie chcemy narażać naszej załogi oraz spowalniać produkcji Klienta. Dzięki temu, że nasi pracowicy to wykwalifikowany zespół jestesmy w pełni profesjonalni. Dysponujemy szeroką wiedzą i dużym doświadczeniem w zakresie czyszczenia zbiorników i silosów. Każdą usługę w trudno dostępnych miejscach wykonujemy z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Taka metoda pracy pozwala znacząco zminimalizować koszty usługi. Nasz sprzęt jest stale wymieniany na nowy aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Zlecenia wykonujemy szybko i solidnie. Pracujemy dla Klientów indywidualnych i firm. Zapraszamy do kontaktu, z chęcią wykonamy zlecone zadanie.

Zadzwoń do nas teraz

+48 515 865 183

Profesjonalne czyszczenie silosów 

Każdy silos  wraz z upływem czasu potrzebuje gruntownego czyszczenia. To magazynowane w nim materiały powodują naloty i osady na jego ścianach i dnie. W zależności też od składowanego materiału i powstałych zanieczyszczeń będzie zależny czas i proces ich usuwania. Aby mieć gwarancję prawidłowego i higienicznego składowania w zbiorniku jakim jest silos warto dbać o jego prawidłowy stan techniczny i regularnie poddawać go profesjonalnemu czyszczeniu. Nasza firma oferuje czyszczenie silosów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym (silosy zbożowe, na paszę czy mleczarskie) oraz budowlanym. Działamy w taki sposób aby skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz silosa. Nie ma znaczenia jakie produkty magazynowane są w silosie czy jest to mąka, zboże, cement czy olej i tak może on ulec zatkaniu lub zatarciu. Nasza firma szybko i solidnie poradzi sobie z tym problemem. Do czyszczenia silosów wykorzystujemy techniki alpinistyczne z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nasza załoga posiada wymagane kwalifikacje i zabezpieczenia, a nasz sprzęt do pracy regularnie wymieniany jest na nowy, tak aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Techniki alpinistyczne to skuteczna manualna metoda czyszczenia silosów i innych zbiorników. Dzięki naszemu doświadczeniu i umijętnościom jestesmy w stanie wykonać również naprawy takie jak wymiana płócien, skrzynek, spawanie czy wymiana poprzecieranych rur.Każde czyszczenie silosu ściśle powiązane jest z odpowiednimi środkami bezpieczeństwa. W trakcie czyszczenia, wewnątrz może unosić się pył, opary chemikaliów czy niedobór tlenu. Przywiązujemy bardzo duża wagę do bezpieczeństwa w zakresie prac i ochrony osób wykonujących usługę czyszczenia. Do usunięcia odpadów, które zostały oczyszczone z silosu niezbędny jest otwór u jego podstawy. Przed rozpoczęciem prac oczyszczania weryfikujemy jego dostępność. Robimy to dla bezpieczeństwa osoby wykonującej zlecenie oraz aby w trakcie pracy nie było żadnych przestojów w momencie potrzeby pozbycia się odpadów. Usługę czyszczenia silosów i zbiorników wykonujemy na zlecenie osób prywatnych jak i firm. Każdorazowo warunki cenowe ustalamy indywidualnie. Nasze prace zawsze realizujemy terminowo i zgodnie z ustalona umową. Zapraszamy do kontaktu z nami. Dodatkowo można u nas liczyć także na inne usługi.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Dodatkowo można u nas liczyć także na inne usługi.

Zakres prac:

 • zabezpieczanie gzymsów i murów
 • montaż kolców i siatek przeciw ptakom
 • montaż obróbek blacharskich
 • montaż reklam, szyldów, banerów
 • montaż ozdób i dekoracji

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas lub zadzwoń 515 865 183
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój, Gorlice

  BruClean

  Kościuszkowców 28/8,

  30-424 Kraków

  515 865 183
  727 474 335

  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786
  NIP: 7372162263

   
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183 727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263