Skip to content Skip to footer

Oferta impregnacji dachów elewacji kostki

Kategorie

Impregnacja dachów, kostki brukowej, elewacji, kamienia – Kraków, Małopolska

Dzisiaj większość materiałów budowlanych odpornych jest na działanie szkodliwych czynników pogodowych, takich jak mróz, deszcz czy wiatr. Aby zachować odporność i sprawić, że dana powierzchnia będzie prezentowała się nienagannie, warto zdecydować się na jej impregnację. Regularne odświeżanie nieruchomości z zewnątrz jest bardzo ważne aby utrzymać jej ładny wygląd. Zapewne zadajesz sobie pytanie co to jest ta impregnacja? Impregnacja to z reguły nasycanie danego materiału np: drewna, elewacji, kostki czy kamienia różnego rodzaju roztworami, które mają za zadanie wzmocnić i zabezpieczyć dane podłoże lub materiał przed szkodliwym działaniem różnego rodzaju czynników atmosferycznych czy np. pleśni, wilgoci, a nawet owadów. 

Zadzwoń do nas teraz

+48 515 865 183

Nasza firma wykonuje impregnację:

 • dachów.
 • elewacji,
 • kamienia,
 • kostki brukowej
Poznaj te usługi bliżej.
 

Opinie o naszej firmie w internecie

Krystian JabłońskiKrystian Jabłoński
18:23 03 Jan 24
The “Bruclean” company impresses me with its professionalism and efficiency in repairing the roof of my house. Their team not only worked efficiently, but also responded quickly to my report. The employees were extremely reliable, precise and ensured that the work was completed on time. I highly recommend their services.
Bogdan MichalskiBogdan Michalski
15:33 03 Jan 24
The experience with the paving stone cleaning company was very positive. Their services proved to be extremely effective and professional. The paving stones in my yard now look like new, and the dirt has been thoroughly removed. The staff was not only knowledgeable, but also courteous, listening to my needs and tailoring services to meet my expectations. The price for the service was fair compared to the quality of the work performed. I recommend this company to everyone looking for solid and effective cleaning of paving stones.
Edyta ZalewskaEdyta Zalewska
19:53 23 Dec 23
The “Bruclean” company is a reliable partner in the field of roof repairs to which you can confidently entrust this type of tasks. I recommend their professionalism to anyone looking for roofing professionals.
Michalina WładkowskaMichalina Władkowska
19:53 23 Dec 23
The “Bruclean” company surprised me with its professionalism and effectiveness in repairing the roof of my house. Their team was not only well organized, but also responded quickly to my request. The employees were reliable, accurate and made sure that the work was completed on time. I recommend.
Jadwiga KędzierskaJadwiga Kędzierska
09:46 18 Aug 23
Great team! They did comprehensive work on my house, from cleaning the roof, through painting the facade, to impregnating the pavement. Quick turnaround and very competitive prices. I definitely recommend!
Jacek OpolskiJacek Opolski
01:50 01 Aug 23
I can wholeheartedly recommend this company. The painting of the façade was done with the utmost care. I have used their services several times and have never been disappointed.
Łukasz SieradzkiŁukasz Sieradzki
18:52 10 Jul 23
I am impressed with the quality of this company’s services. After cleaning, the paving stone looks like new, and it has been additionally protected with an impregnation agent. I will definitely come back here in the future.
Kuba PomorskiKuba Pomorski
12:38 28 Jun 23
Great respect for the entire team for diligence and professionalism. The end result exceeded my wildest expectations. Plus, the prices are very fair. I would highly recommend!
Robert ŁątkaRobert Łątka
12:07 18 Mar 23
Pełen profesjonalizm i rewelacyjna obsługa. Trochę “zapuściliśmy” nasz dom, więc potrzebowaliśmy jakiejś konkretnej i fachowej firmy do “kompleksowego” ogarnięcia naszego domu czyli: dach, elewacja, kostka, rynny, taras itd.. Panowie stanęli na “wysokości zadania”, i nasze “gniazdko” wygląda jak super nowe. Gorąco polecam usługi tej firmy !!! Pozdrowienia dla “szefa”
Joanna WawrzyszkoJoanna Wawrzyszko
14:36 19 Jan 23
Firma BruClean to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności w dostosowaniu się do potrzeb klienta w realizacji usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni zareklamować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców od czyszczenia i konserwacji kostki brukowej i dachu.
Robert GrabiaRobert Grabia
07:12 19 Jan 23
bardzo starannie i ogólnie pełen profesjonalizm co przekłada sie na efekt koncowy , firma naprawde godna polecenia i jednoczesnie uczciwe ceny
K PK P
14:26 14 Jan 23
Bardzo dziękuję za realizację naprawy rynien. Panowie są bardzo profesjonalni, dokładni i kulturalni. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Usługa wykonana z dnia na dzień !Ekipa do zadań specjalnych godna polecenia 🙂
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
BruClean responded quickly to my report. After visual inspection of the roof, it turned out that, in addition to cleaning, an urgent repair (removing the mistakes of another team) will be needed, which was carried out quickly and efficiently. Thank you very much and I recommend it!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
I recommend! The cube has been perfectly cleaned. Full professionalism and most importantly at an affordable price. The service was performed on time, as agreed. I was looking for an honest and reliable company for a long time. If you are looking for perfect service, I recommend BruClean. Regards
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
The work that I commissioned to BruClean, such as: cleaning the gutters, repairing the roofs, was successful – contact with the company, from the site visit, through renovation, to the completion of works for five, everything was done reliably and in accordance with the agreed deadline. I recommend the BruClean company.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Bruclean provided me with the following services in 2020:- roof washing and impregnation- washing and painting the facade- washing and impregnation of pavementThe order was completed on time and of proper quality. The roof, facade and paving stones are like new. I heartily recommend contacting Mr. Bruno.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
DH TripDH Trip
17:06 30 Sep 21
r e w e l a c j a
js_loader

Impregnacja kostki brukowej Kraków i inne rodzaje impregnacji

Posiadamy bogate doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych i z zakresu czyszczenia i impregancji. Doskonale wiemy, jakiego preparatu do impregnacji użyć do konkretnej powierzchni oraz w jaki sposób dobrze ją przygotować. Nasi fachowcy realizują prace związane z impregnacją sprawnie, ale jednocześnie bardzo dokładnie. Impregnacja elewacji w Małopolsce to jednak nie wszystko. Doradzamy również, w jaki sposób samodzielnie czyścić poszczególne powierzchnie i jak o nie zadbać.

W zakres naszych usług wchodzi również impregnacja kamienia w Małopolsce i okolicach. Poza tym, w naszej firmie można również zamówić inne usługi.

Zakres prac:

 • zabezpieczanie gzymsów i murów
 • montaż kolców i siatek przeciw ptakom
 • montaż obróbek blacharskich
 • montaż reklam, szyldów, banerów
 • montaż ozdób i dekoracji

Impregnacja kamienia dekoracyjnego

Posiadasz elewację z kamienia dekoracyjnego i chcesz uchronić go przed zniszczeniem czy utratą estetyki? Skorzystaj z usługi impregnacji kamienia. Na czym polega tego typu usługa? Otóż kamień dekoracyjny jest podatny na warunki pogodowe w szczególnie wilgoć. Niezabezpieczony kamień dekoracyjny jest często niszczony przez wilgoć. Kamień pod wpływem wody i temperatury może się doszczelnić i może dostać się do niego woda, powodując że traci on kolor, twardość a także mogą się na nim rozwinąć glony przez co kamień zielenieje. Jest to tak zwana erozja biologiczna. Wszystko zależy również od rodzaju danego kamienia. Jak wiemy kamień dekoracyjny to popularny materiał budowlany, z którego powstają ciekawe ozdoby na budynkach czy elewacjach. Jest on dostępny w wielu różnych kolorach, rozmiarach oraz kształtach. Często jest to marmur, granit czy wapień. Kamień jest ogólnie bardzo trwały, ale może być podatny na uszkodzenia przez takie rzeczy jak deszcze, mróz czy słońce. Impregnacja kamienia jest stosowana w celu poprawy trwałości kamienia i ochrony przed tymi czynnikami. Jest to bardzo powszechna praktyka która pozwala na bardzo długi czas zabezpieczyć kamień i chronić go. Jak przeprowadzamy impregnację kamienia?

Nasza firma zajmuje się czyszczeniem oraz impregnacją kamienia. Oto krok jakie wykonujemy by zabezpieczyć kamień przed uszkodzeniem.

 • położenie kamienia ( jeśli kamień jeszcze nie jest położony)
 • oczyszczenie lub czyszczenie kamienia 
 • impregnacja kamienia
 • możliwe jest również wcześniejsze malowanie kamienia 

Impregnację kamienia wykonujemy po fugowaniu oraz oczyszczeniu kamienia. Do impregnacji kamienia wykorzystujemy najlepsze środki i materiały tak, by usługa została wykonana profesjonalnie. Działamy na terytorium Krakowa i okolic. 

Zadzwoń do nas teraz

+48 515 865 183

Impregnacja dachu

Impregnacja dachu to proces polegający na zabezpieczeniu powierzchni dachu np dachówki czy blachy tak by była ona odporna na :

 • śnieg
 • mróz
 • lód
 • ochrona przed mchem i porostami
 • ochrona przed grzybem
 • zabezpieczenie przed słońcem oraz promieniami UV
 • zabezpieczenie przed wodą oraz kwaśnymi deszczami

W Polsce mamy 4 pory roku, dach w każdej z pór roku jest narażony na różne warunki atmosferyczne. Jak wiadomo, woda nie zawsze odparowuje szybko, może dostać się do różnych zakamarków dachu przez co może powstać środowisko do rozwoju pleśni, a także do osłabienia materiałów czy korozji. Dachówki są jednym z najbardziej rozpowszechnionych materiałów pokrycia dachowego. Są one zazwyczaj wykonane z wyselekcjonowanej gliny z domieszkami poprawiającymi ich właściwości czy nawet z mączki ceglanej. Kiedy woda styka się z dachówkami, mogą one nasiąknąć, co może osłabić więźbę z dachem, prowadząc do przecieków. Same dachówki narażone są na promieniowane UV oraz działanie wody. Aby temu zapobiec, dachówki są powszechnie impregnowane specjalnym materiałem, który zapobiegają dostawaniu się wody czy chronią je przed słońcem. W zależności od rodzaju dachówki dostępnych jest wiele opcji oraz substancji do impregnacji. W niektórych przypadkach, dachy mogą być również hydroizolowane przy użyciu specjalnych materiałów przeznaczonych do tego. 

Impregnacja drewna

Drewno jest powszechnym materiałem stosowanym w budownictwie, ale nie jest szczególnie odporne na wodę. Można powiedzieć, że nawet chłonie wodę “jak gąbka”. Aby poprawić wodoodporność drewna, można je impregnować różnymi materiałami. Proces ten polega na wprowadzeniu do drewna substancji, która wywołuje reakcję chemiczną, w wyniku której powstaje nowy materiał kompozytowy odporny na działania zewnętrze jak woda czy promieniowanie UV. Impregnacja drewna może zostać wykonana za pomocą kilku sprawdzonych metod. Nasza firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań i materiałów, które zabezpieczają drewno na wiele lat. Poznaj zalety impregnacji drewna:

 • odporne na wilgoć
 • odporne na słońce i opady deszczu
 • odporne na korniki
 • odporne na opady deszczu i kwaśne deszcze
 • odporne na pleśń i grzyby

Impregnacja elewacji

Zabezpieczenie elewacji przez zniszczeniem jest możliwe dzięki wykonaniu usługi impregnacji. Nasza firma Bruclean chętnie podejmie się tego zlecenia. Jeśli chcesz zabezpieczyć elewację przed:

 • słońcem oraz promieniowaniem UV
 • śniegiem i lodem
 • pleśnią i grzybem

To impregnacja będzie najlepszym rozwiązaniem. Impregnacja elewacji polega na zastosowaniu odpowiednich materiałów i środków chemicznych które zabezpieczają fasadę budynku przed dostaniem się wilgoci czy promieniowani UV. Do impregnacji elewacji można użyć wielu profesjonalnych materiałów, które są nakładane na powierzchnię ściany. Usługa może być wykonania z użyciem nakładana ręcznie lub maszynowo. Dobieramy odpowiednie wysoko jakościowe materiały tak by trwałość elewacji była jak najlepsza. 

Kroki jakie wykonujemy przed impregnacją elewacji:

 • ocieplenie budynku i nałożenie warstwy izolacji 
 • zakończenie prac wykonania elewacji
 • czyszczenie elewacji jeśli jej stan tego wymaga
 • impregnacja elewacji specjalnymi środkami chemicznymi
 • wykonujemy również malowanie elewacji jeśli klient jest zainteresowany tego typu usługą

Zadzwoń do nas teraz

+48 515 865 183

Jakie korzyści daje impregnacja

Właściwie dobrana do materiału impregnacja przede wszystkim pozwala zabezpieczyć elewację budynku przed nadmiernym wchłanianiem wilgoci przez przez ściany budynku. Spowoduje, że ściany będą gładkie co w jakimś stopniu daje im właściwości samoczyszczące, a to ograniczy narastanie nowych warstw zanieczyszczeń. Ma duży wpływ na zmniejszenie rozwoju wszelkich mikroorganizmów, które powstają właśnie poprzez przenikanie wody w strukturę ściany. Pozwoli wydobyć kolor farby, która pokrywa elewację budynku co jest niewątpliwie dużym walorem estetycznym. Przez swoje właściwości pomaga w odbiciu promieni UV, a dzięki temu dłużej utrzymuje się nałożony kolor farby.

Wycena impregnacji dachu, elewacji czy kostki brukowej.

Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam zająć się Twoją elewacją w bardzo profesjonalny sposób. Do każdego zlecenia mamy bardzo indywidualne podejście, dobierając odpowiednie środki oraz technikę wykonywania impregnacji. .Cena za usługę impregnacji elewacji zależy od stopnia jej zabrudzenia oraz całościowej powierzchni. Zapewniamy, że wykonamy swoje działanie bez zarzutu, a efekt będzie zachwycał przez długi czas.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas lub zadzwoń 515 865 183
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój, Gorlice

  BruClean

  Kościuszkowców 28/8,

  30-424 Kraków

  515 865 183
  727 474 335

  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786
  NIP: 7372162263

   
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183 727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263