Skip to content Skip to footer

Oferta

Kategorie

Impregnacja dachów, kostki brukowej, elewacji, kamienia – Kraków, Małopolska

Dzisiaj większość materiałów budowlanych odpornych jest na działanie szkodliwych czynników pogodowych, takich jak mróz, deszcz i wiatr. Aby zachować odporność i sprawić, że dana powierzchnia będzie prezentowała się nienagannie, warto zdecydować się na jej impregnację. Dlatego w naszej ofercie znajduje się impregnacja dachów w Krakowie i okolicach, jak również impregnacja elewacji, kamienia, czy kostki brukowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług.

Impregnacja kostki brukowej Kraków i inne rodzaje impregnacji

Posiadamy bogate doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych i z zakresu czyszczenia. Doskonale wiemy, jakiego preparatu do impregnacji użyć do konkretnej powierzchni oraz w jaki sposób dobrze ją przygotować. Nasi fachowcy realizują prace związane z impregnacją sprawnie, ale jednocześnie bardzo dokładnie. Impregnacja elewacji w Małopolsce to jednak nie wszystko. Doradzamy również, w jaki sposób samodzielnie czyścić poszczególne powierzchnie i jak o nie zadbać.

W zakres naszych usług wchodzi również impregnacja kamienia w Małopolsce i okolicach. Poza tym, w naszej firmie można również zamówić inne usługi.

Zakres prac:

  • zabezpieczanie gzymsów i murów
  • montaż kolców i siatek przeciw ptakom
  • montaż obróbek blacharskich
  • montaż reklam, szyldów, banerów
  • montaż ozdób i dekoracji

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!