Skip to content Skip to footer

Oferta malowania elewacji

Kategorie

Malowanie elewacji, renowacja fasad – Kraków, Małopolska

Wygląd elewacji bez wątpienia świadczy o właścicielach budynku. Każda nieruchomość wymaga okresowego malowania i renowacji, z uwagi na panujące warunki klimatyczne, jak również ogrzewanie, czy prace wykonywane na zewnątrz. Oferujemy profesjonalne malowanie elewacji w Małopolsce i okolicach. Warto powierzyć to zadanie fachowcom, którzy posiadają uprawnienia do prac na wysokościach i dysponują nowoczesnym sprzętem, znacznie ułatwiającym i przyspieszającym cały proces.

 

Opinie o naszej firmie

Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Profesjonalne i dokładne malowanie elewacji Kraków

Od lat świadczymy nasze usługi, dlatego możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem i wiedzą. Z przyjemnością dzielimy się nimi z naszymi Klientami, pomagając w doborze odpowiednich farb i innych środków. W naszej ofercie znajduje się też renowacja fasad w Krakowie, jeżeli nie ma konieczności malowania całej elewacji. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Zapewniamy terminowość wykonywanych usług. Można u nas zamówić także inne prace. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Zakres prac:

  • zabezpieczanie gzymsów i murów
  • montaż kolców i siatek przeciw ptakom
  • montaż obróbek blacharskich
  • montaż reklam, szyldów, banerów
  • montaż ozdób i dekoracji

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!