Skip to content Skip to footer

Oferta malowania różnych powierzchni

Kategorie

Malowanie różnego rodzaju powierzchni – Kraków, Małopolska

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie czyszczenia, renowacji, a także malowania różnych powierzchni. Świadczymy również prace wysokościowe. Oferujemy usługi malowania w Małopolsce, przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Od lat zajmujemy się malowaniem różnych powierzchni, a zdobyte doświadczenie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Współpracują z nami prawdziwi fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Z przyjemnością doradzamy naszym Klientom dobór odpowiednich farb, które sprawdzają się w konkretnych warunkach. Zajmujemy się także profesjonalnym przygotowaniem powierzchni do malowania. Nie zostawiamy po sobie bałaganu.

Profesjonalnie zajmujemy się malowaniem elewacji, ścian budynków komercyjnych, pomieszczeń biurowych, lokali mieszkaniowych oraz malowaniem przemysłowym takim jak malowanie kontenerów, silosów czy basenów. Jesteśmy w stanie pomalować wnętrza szkoły, przychodni czy biurowca. Codziennie doskonalimy swoje umiejętności dzięki czemu niezmiennie osiągamy najlepsze efekty w swojej pracy. Wykorzystujemy najwyższej jakości dostępne na rynku farby oraz narzędzia potrzebne do wykonania zlecenia. Pracujemy na produktach, które są przyjazne środowisku.

Na wstępnym etapie omawiamy potrzeby klienta, pożądany kolor ścian, strukturę bądź też spodziewany efekt końcowy prac. Przed rozpoczęciem wykonania prac malarskich zabezpieczamy wszystkie inne powierzchnie znajdujące się w pomieszczeniu, które mogłyby ulec zachlapaniu lub uszkodzeniu w trakcie malowania. Usuwamy kurz, brud i inne zanieczyszczenia łatwe do usunięcia. Zanim rozpoczniemy malowanie przygotujemy Twoje ściany poprzez zagruntowanie powierzchni, naprawienie drobnych rys czy pęknięć, dziurek. Takie drobne naprawy są konieczne ponieważ samo nałożenie nowej warstwy farby ich nie zatuszuje i nic nie zmieni, a może mieć bardzo duży wpływ na nieestetyczny wygląd ściany. Po wykonaniu tych czynności wygładzimy wszelkie nierówności.Gładka powierzchnia ściany lepiej chłonie farbę malarską, a to zwiększa pozytywny efekt wizualny wykonanych prac.

Malowanie to dość szybki sposób nie tylko na odświeżenie wyglądu pomieszczenia ale też niezły sposób, aby dane wnętrze odmienić i nadać mu zupełnie inne, nowe przeznaczenie. Każdego właściciela pomieszczenia taka odmiana zawsze cieszy. Wygląd pomieszczenia, w którym pracujemy, uczymy się czy prowadzimy zwykłe, codzienne życie ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego dołożymy wszelkich starań abyś był zadowolony. Nie zwlekaj, napisz do nas!

Opinie o naszej firmie

Robert ŁątkaRobert Łątka
12:07 18 Mar 23
Pełen profesjonalizm i rewelacyjna obsługa. Trochę “zapuściliśmy” nasz dom, więc potrzebowaliśmy jakiejś konkretnej i fachowej firmy do “kompleksowego” ogarnięcia naszego domu czyli: dach, elewacja, kostka, rynny, taras itd.. Panowie stanęli na “wysokości zadania”, i nasze “gniazdko” wygląda jak super nowe. Gorąco polecam usługi tej firmy !!! Pozdrowienia dla “szefa”
Joanna WawrzyszkoJoanna Wawrzyszko
14:36 19 Jan 23
Firma BruClean to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności w dostosowaniu się do potrzeb klienta w realizacji usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni zareklamować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców od czyszczenia i konserwacji kostki brukowej i dachu.
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Malowanie powierzchni Małopolska – solidnie i z dbałością o każdy szczegół.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas bardzo ważna, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprawnie realizować wszystkie powierzone nam zadania. Jesteśmy skrupulatni i solidni. Można nam powierzyć malowanie powierzchni w Krakowie i innych okolicznych miejscowościach. Nasza firma świadczy również inne usługi. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zakres prac:

 • zabezpieczanie gzymsów i murów
 • montaż kolców i siatek przeciw ptakom
 • montaż obróbek blacharskich
 • montaż reklam, szyldów, banerów
 • montaż ozdób i dekoracji

Dzięki naszej pracy otrzymasz profesjonalne wykonanie zamówionej usługi. Mamy wiedzę o wszelkich technikach malarskich jak i potrzebnych materiałach. W prosty sposób przygotujemy powierzchnię i zaaplikujemy farbę tak, aby przetrwała jak najdłużej. Zaoszczędzisz swoje fundusze i poświęcony czas.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów. Jesteśmy elastyczni, razem uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin realizacji. Nasza wycena jest bezpłatna. Zapraszamy do kontaktu.

Duże gabaryty, malowanie przemysłowe.

Konstrukcja stalowa jest to produkt, który stanowi podstawę innych budowli i musi przetrwać wiele dziesiątek lat. Powinna być wyjątkowo wytrzymała często też znosić bardzo duże obciążenia. Dlatego tak ważne jest aby należycie dbać o jej stan. Stalowe konstrukcje wystawione na działanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, promienie UV, śnieg i mróz często narażone są na korozję. Odpowiednie ich zabezpieczenie przed tymi czynnikami poprzez zastosowanie farb antykorozyjnych może przedłużyć jej żywotność na kolejne długie lata. Mamy spory wybór farb do zastosowania, które mogą być np. antykorozyjne czy ogniochronne. Mają one potwierdzoną bardzo wysoką skuteczność. Czyszczenie i zastosowanie specjalistycznych farb zwiększy wytrzymałość konstrukcji.Bardzo ważne jest aby odpowiednio zabezpieczyć taką konstrukcję, regularnie kontrolować i w razie konieczności poddawać renowacji.
Firma BruClean profesjonalnie zajmuje się czyszczeniem i malowaniem konstrukcji stalowych, silosów, kontenerów. Mamy do dyspozycji sprzęt wiedzę i stosowne uprawnienia do prac na wysokościach aby to zadanie wykonać rzetelnie i zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój, Gorlice

  BruClean
  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183
  727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183 727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263