Skip to content Skip to footer

Oferta montażu śniegołapów

Kategorie

przemyslowe_ico

Montaż płotków przeciwśniegowych (śniegołapów) – Kraków, Skawina, Małopolska

Odpowiednio dopasowane płotki przeciwśniegowe stanowią doskonałą ochronę dla budynku i zabezpieczenie. Ich zastosowanie jest bardzo ważne, jednak to, czy spełnią swoją rolę, zależy zwykle od odpowiedniego montażu. Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż płotków przeciwśniegowych w Małopolsce i okolicach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i doświadczonymi pracownikami, którzy posiadają uprawnienia do wykonywania różnych prac na wysokościach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opinie o naszej firmie

Robert ŁątkaRobert Łątka
12:07 18 Mar 23
Pełen profesjonalizm i rewelacyjna obsługa. Trochę “zapuściliśmy” nasz dom, więc potrzebowaliśmy jakiejś konkretnej i fachowej firmy do “kompleksowego” ogarnięcia naszego domu czyli: dach, elewacja, kostka, rynny, taras itd.. Panowie stanęli na “wysokości zadania”, i nasze “gniazdko” wygląda jak super nowe. Gorąco polecam usługi tej firmy !!! Pozdrowienia dla “szefa”
Joanna WawrzyszkoJoanna Wawrzyszko
14:36 19 Jan 23
Firma BruClean to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności w dostosowaniu się do potrzeb klienta w realizacji usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni zareklamować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców od czyszczenia i konserwacji kostki brukowej i dachu.
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Montaż płotków przeciwśniegowych Kraków – szybko i solidnie

W ramach usługi dokonujemy specjalistycznej oceny, w którym dokładnie miejscu na dachu płotki mają zostać zamontowane aby pełniły swoją funkcję w należyty sposób. Z łatwością też usuniemy stare, niesprawne lub zardzewiałe płotki i zabezpieczymy miejsca po montażu. Płotki montujemy na dachach dwu i czterospadowych oraz innych. W trakcie pracy wykorzystujemy techniki alpinistyczne, które pozwalają nam dotrzeć do miejsc trudnodostępnych i niemożliwych do obsłużenia przez rusztowanie czy zwyżkę. Nasza załoga posiada uprawnienia do wykonywania prac wysokościowych oraz niezbędne umiejętności, które szlifujemy od wielu lat.

Jesteśmy znani na rynku, ponieważ nasze usługi wykonujemy zawsze w sposób profesjonalny i uczciwy. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm na terenie województwa małopolskiego. Zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów i proponujemy dobre warunki cenowe. Zapraszamy do zamówienia naszych usług!

Zakres prac:

 • zapoznanie się ze stanem dachu budynku,
 • pomoc w wyborze odpowiednich płotków przeciwśniegowych,
 • montaż płotków przeciwśniegowych w Krakowie.

Po co montować płotki przeciwśniegowe ? 

W okresie późnej jesieni lub na początku zimy, gdy wiadomo, że w krótkim czasie nastąpią duże opady śniegu istotnym jest aby dach budynku wyposażony był w płotki przeciwśniegowe tzw. śniegołapy. Taki element pozwoli nam wyeliminować ryzyko jakie niesie za sobą zsuwanie się pokrywy śnieżnej z dachu, a tym samym zadbać o bezpieczeństwo przechodzących w pobliżu budynku ludzi, zwierząt czy parkujących samochodów, a także uchronić rynny przed naporem śniegu. Zmagazynowany śnieg na dachu ma ogromną wagę, często zawiera też grudy lodu. Spadając z wielką siłą z dachu,  może wyrządzić wiele poważnych strat, również finansowych. W trakcie odwilży jest to szczególnie niebezpieczne. Waga takiego mokrego śniegu waha się pomiędzy 400 do 800 kg na metr sześcienny. To ogromna siła. Koszty płotków i ich montażu są znacznie niższe aniżeli koszt odszkodowania dla osoby poturbowanej przez spadający z dachu śnieg. Poprzez montaż płotków przeciwśniegowych na dachu zablokujemy zsuwające się masy śniegu. Jednak to, że śnieg jest zablokowany i nie spadnie nie oznacza, że możemy go tak zostawić. Jego kolejne warstwy mają ogromny ciężar i bardzo obciążają konstrukcję dachu. Należy go usunąć ręcznie pamiętając, aby zabezpieczyć teren wokół budynku. Sam montaż płotków przeciwśniegowych nie jest łatwy. Pod uwagę należy wziąć materiał z jakiego jest wykonany dach, jego kąt nachylenia. Dobrze, jeśli budując dom od razu pod uwagę weźmie się płotki przeciwśniegowe i uwzględni je w projekcie dachu. Jeśli to nie nastąpiło ważne jest, aby taką usługę zlecić firmie jak nasza, która posiada duże doświadczenie oraz niezbędne umiejętności. Konieczność ich montażu występuje szczególnie przy dachach z dużym spadkiem. Pamiętajmy też, że płotki zamontowane w prawidłowy sposób nie będą miały wpływu na konstrukcję i nośność dachu. W żaden sposób go nie uszkodzą. Niektóre rodzaje płotków można usunąć na okres letnich miesięcy ale malując je na ten sam kolor, w którym jest pokrycie dachu można ich nie demontować, gdyż praktycznie nie będa widoczne. W sprzedaży najczęściej występują śniegołapy uniwersalne, a więc można je zamontować  na każdym dachu np. z blachy, gontu i różnego rodzaju dachówek. Rozróżniamy tutaj śniegołapy rurowe do blachodachówki, śniegołapy blachotrapez, do blachy na rąbek oraz specjalne do dachówki karpiówki. Każdy z wymienionych modeli różni się sposobem mocowania do danego pokrycia dachu. Będa to nity lub wkręty.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój, Gorlice

  BruClean
  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183
  727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183 727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263