Skip to content Skip to footer

Oferta odśnieżania dachów, dróg, chodników

Kategorie

przemyslowe_ico

Odśnieżanie dachów, dróg, chodników – Kraków, Skawina, Małopolska

Odśnieżanie dróg i chodników w przypadku większości terenów miejskich należy także do służb miejskich. Właściciele budynków czy zarządcy dróg nie będący jednak organami samorządowymi, muszą w takim samym stopniu dbać o odśnieżanie pokryć dachowych w Małopolsce czy dowolnym innym regionie Polski. Przepisy bezpieczeństwa dotyczące utrzymania pokrycia dachowego we właściwym stanie zimą, są bardzo surowe i nieprzestrzeganie tych zapisów może być surowo karane, dlatego nasza firma proponuje odśnieżanie dachów w Krakowie – zarówno dla klientów indywidualnych jak i większych firm dysponujących znacznie większymi powierzchniami dachów. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej ekipy do odśnieżania dachów, chodników czy posesji zadzwoń do nas. 

 

Opinie o naszej firmie

Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Odśnieżanie dachu zimą – Kraków i okolice

Kraków to przepiękne miasto z niesamowitą architekturą i zabudową – niejednokrotnie liczącą ponad 100 lat. Szczególne są nie tylko walory wizualne, ale także kwestie techniczne – odśnieżanie dachów Krakowskim zabytkom czy pięknym kamienicom strzeżonym przez konserwatora zabytków, wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz sprzętu. Wszystkim tym dysponujemy w naszej firmie i dzięki temu możemy Państwu zaproponować najkorzystniejsze cenowo odśnieżanie dachu zimą. Nasza firma wykracza jednak poza same kwestie utrzymania dachów i proponujemy także pakiet pozostałych usług sezonowo-zimowych.

Doskonale wiemy, że czasami odśnieżać trzeba w ciągu nocy lub od samego rana, dlatego nasi pracownicy są zawsze gotowi do świadczenia usług w ramach pogotowia i wyruszenia na akcję przy każdych niezapowiedzianych nawalnych opadach.

Zakres prac:

  • odśnieżanie chodników
  • odśnieżanie dróg dojazdowych i parkingów
  • usuwanie nadmiaru śniegu
  • zabezpieczanie dróg, chodników piaskiem/solą itp.
  • usuwanie sopli lodu z dachu
  • usuwanie śniegu z dachów i balkonów

Usuwanie sopli lodu z dachów.

Posiadamy uprawniania alpinistyczne do prac na wysokościach. Usuwamy śnieg z dachów, sople lodu czy zalegający mokry śnieg. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz umiejętności do prac na wysokościach, oraz do usuwania zalegającego śniegu. Pomożemy w oczyszczaniu dachu, czy w trudno dostępnych miejscach. 

Odśnieżanie chodników oraz posesji

Firma Bruclean świadczy kompleksowe usługi związane z odśnieżaniem. Usuwamy lód oraz śnieg z wszystkich powierzchni oraz miejsc, nawet tych trudnodostępnych. Usuwanie śniegu i lodu nie jest dla nas problemem. Posiadamy uprawnienia i sprzęt do usuwania zalegającego śniegu na dachach, chodnikach, posesjach, parkingach. Nasza firma wykonuje usługi na terytorium Krakowa i okolic. 

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!