Skip to content Skip to footer

Oferta czyszczenia kostki brukowej

Kategorie

Mycie, czyszczenie kostki brukowej – Kraków, Skawina, Małopolska

Nawet najpiękniejsza i najbardziej ekskluzywna kostka brukowa z czasem brudzi się i traci swój urok. Systematyczne czyszczenie podłoża sprawia, że cały czas wygląda nienagannie i ładnie. W naszej ofercie zapewniamy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej w Krakowie i innych okolicznych miejscowościach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędny sprzęt, dzięki któremu wykonujemy nasze usługi fachowo i sprawnie. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Czyszczenie kostki brukowej Kraków – profesjonalnie i dokładnie

Nasza firma zapewnia czyszczenie kostki brukowej w Małopolsce, przy użyciu odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu istnieje możliwość uzyskania pożądanego efektu. Jesteśmy dokładni i solidni i do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, aby spełnić oczekiwania Klienta. Cechuje nas również terminowość. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu szybko i sprawnie wyczyścimy kostkę brukową i inne podłoża. Można również liczyć na inne usługi, świadczone przez naszą firmę.

 

 

Zakres prac związanych z myciem i czyszczeniem kostki brukowej:

 • Skuteczne usuwanie wszelkiego rodzaju porostów czy mchu
 • Usuwanie brudu, kurzu oraz piasku
 • Usuwanie wszelkiego rodzaju plam, oleju czy substancji ropopochodnych
 • Usuwanie śladów lub pozostałości po oponach czy innych materiałach z gumy
 • Usuwanie plam po farbach, zaprawach czy pracach budowlanych
 • Usuwanie soli po zimie
 • Usuwanie i oczyszczanie kostki brukowej z produktów spożywczych czy napojów oraz gum do żucia
 • Usuwanie plam z rdzy, przebarwień
 • Usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń, które pojawiają się na kostce brukowej.
 

Opinie o naszej firmie

Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Nasza firma korzysta i stosuje odpowiednie środki chemiczne oraz używa profesjonalnego sprzętu w tym myjek wysokociśnieniowych, szczotek oraz urządzeń pozwalających przywrócić kostce brukowej jej naturalny wygląd. W naszej galerii zdjęć, możesz odnaleźć wykonane realizacje z czyszczenia kostki brukowej w Krakowie lub w innych miastach.

 

Kostka brukowa

Czy da się samemu wyczyścić kostkę brukową?

Wielu naszych zadowolonych klientów, próbowało na własną rękę dokonać czyszczenia kostki brukowej, jednak nie mogli sobie z tym problemem poradzić. Problem czyszczenia kostki brukowej jest o ile trudny, że plamy np z oleju czy śladów opon nie są łatwe do usunięcia. O ile brud czy kurz można usunąć za pomocą domowej myjki ciśnieniowej, lub podłączonego węża z wodą, to usuwanie plam czy trudnych zabrudzeń na kostce brukowej wymaga już dużego zaangażowania środków chemicznych czy też odpowiedniego sprzętu. Jeśli chcesz na własną rękę wyczyścić kostkę brukową lub usunąć plamy, możesz to zrobić za pomocą odpowiedniego środka chemicznego przeznaczonego do czyszczenia takich powierzchni oraz myjki ciśnieniowej.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń przez i po wykonaniu naszego zlecenia.

 

 

Jakie są koszty i ile kosztuje czyszczenie kostki brukowej?

Koszty czyszczenia kostki brukowej nie są do oszacowania bez podania konkretnych informacji na temat ilości m2 do oczyszczenia, rodzaju kostki oraz rodzaju zabrudzeń. przy czyszczeniu kostki brukowej np: z plam po oleju, napojach, oponach czy innych trudnych plamach koszt jest zdecydowany inny niżeli gdy zamówimy usługę czyszczenia kostki brukowej np: z mchu czy piasku

 

Impregnacja kostki brukowej

Wielu właścicieli posesji chce utrzymać piękny kolor swojej kostki brukowej przez wiele lat. Ważne jest dbanie o kostkę brukową by ta nie ulegała zabrudzeniom oraz nie niszczyła się od różnego rodzaju zanieczyszczeń. Jednym z elementów zabezpieczających kostkę brukową przed uszkodzeniami i zabrudzeniami jest impregnacja. Impregnacja polega na tym, że powierzchnia jest pokryta specjalnym impregnatem przeznaczonym do tego rodzaju zabezpieczeń. Impregnat jest odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia i zabrudzenia. Impregnat można zastosować na kostkę nową lub używaną. W przypadku, używanej kostki brukowej, należy wcześniej ją oczyścić i umyć. Użycie impregnatu do kostki pozwoli wydłużyć jej żywotność, nada jej nowy wygląd, poprawi estetykę oraz ułatwi jej czyszczenie w przyszłości. Impregnację kostki brukowej można wykonać samemu lub zlecić naszej firmie. Przy opcji samodzielnej impregnacji należy zwrócić szczególną uwagę w jaki sposób dokonać impregnacji kostki brukowej, by nie uszkodzić kostki lub doprowadzić do sytuacji w której będzie konieczna wymiana całej nawierzchni, co może być kosztowne. Impregnacja kostki brukowej zabezpiecza ją na wiele lat. 

Przykład realizacji przed i po czyszczeniu kostki brukowej.

 

 

 

Oto kilka ważnych informacji na temat impregnacji kostki brukowej:

 1. Właściwie przygotowanie podłoża, oczyszczenie, umycie i pozbycie się kurzu, brudu czy zanieczyszczeń
 2. Przygotowywanie produktu – należy przeczytać instrukcję obsługi zakupionego produktu i wykonać opisane na niej kroki
 3. Aplikacja impregnatu na podłożę – należy zwrócić szczególną uwagę na wykonane prace i ewentualnie dokonać poprawy jeśli impregnatu jest za mało albo za dużo
 4. Odczekanie i oczekiwanie na efekt końcowy. Czas zależy jest od produktu.

Warto zwrócić uwagę na to w jakich warunkach dokonujemy impregnacji kostki brukowej oraz czy temperatura jest odpowiednia. Ważne też, by posiadać odpowiednie narzędzia do nakładania impregnatu na kostkę brukową.

 

 

 

Jak długo trwa mycie kostki brukowej?

W przypadku usuwania i czyszczenia małych powierzchni, jesteśmy wstanie wykonać usługę w 1 lub 2 dni. Jeśli jednak kostka brukowa wymaga gruntownego oczyszczania z plam, zabrudzeń które wymagają zastosowania profesjonalnych środków czyszczących to ten czas znacząco się wydłuża od kilku do kilkunastu dni. Czas zależy jest również od wielkości powierzchni na której znajduje się kostka brukowa. Najlepszym oszacowaniem czasu, jest telefon do naszej firmy i przesłanie dokładnego opisu zlecenia.

Jak zamówić usługę mycia i czyszczenia kostki brukowej?

Jeśli jesteś zainteresowany czyszczeniem i myciem kostki brukowej, wystarczy kontakt telefoniczny pod nr telefonu 515 865 183 lub mailowy. Nasi konsultanci pomogą dopasować termin zlecenia oraz zaproponować rozwiązania, które pozwolą przywrócić Twojej kostce naturalny kolor i blask.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zainteresowany współpracą?

Zadzwoń 515 865 183 lub napisz do nas!