Skip to content Skip to footer

Oferta usuwania sopli i nawisów lodowych

Kategorie

przemyslowe_ico

Usuwanie sopli i nawisów lodowych – Kraków, Skawina, Małopolska

Zabezpieczenie dachu na okres zimowy i szczególne środki bezpieczeństwa jeśli chodzi o utrzymanie pokrycia dachu w zimie – to kluczowe zadania właściciela domu czy zarządcy nieruchomości. Tak jednym jak i drugim pomagamy, proponując profesjonalne eliminowanie sopli i nawisów lodowych w Krakowie oraz okolicach. Wykonujemy tego typu usługi od wielu lat, wyspecjalizowaliśmy się w nich i dlatego usuwanie sopli i nawisów lodowych w Krakowie przeprowadzamy szybko, skutecznie i w atrakcyjnych cenach. 

Zadzwoń do nas teraz

+48 515 865 183

Co zaś dla nas szczególnie ważne, to bezpieczeństwo klienta oraz naszych pracowników, dlatego wszystkie zlecenia obsługujemy z dbałością o zasady BHP. Prace, które wiążą się z usunięciem śniegu i lodu z dachu stanowią spore zagrożenie dla osób je wykonujących dlatego ważne jest aby ekipa pracująca na wysokości miała odpowiednie kwalifikacje. Sprzęt którego używamy w trakcie prac wysokościowych jest systematycznie zamieniany na nowy, tak aby zapewnić wysoką jakość naszej pracy oraz zachować bezpieczne warunki. W miejsca gdzie nie ma możliwości wykorzystać podnośników czy innych maszyn wchodzimy my. Mamy odpowiednie uprawnienia do prac na wysokościach i cały czas się doszkalamy. Chcemy być najlepsi. Działając w pełni profesjonalnie jesteśmy bardzo elastyczni i z łatwością dostosujemy czas oraz zakres potrzebnej usługi do potrzeb Klienta. Jesteśmy niezawodni.
Wybierając nas do usunięcia sopli, nawisów śnieżnych czy odśnieżania dachu, otrzymasz gwarancję, że zadanie to zostanie wykonane terminowo, rzetelnie i w ustalonym terminie.

Opinie o naszej firmie

Krystian JabłońskiKrystian Jabłoński
18:23 03 Jan 24
The “Bruclean” company impresses me with its professionalism and efficiency in repairing the roof of my house. Their team not only worked efficiently, but also responded quickly to my report. The employees were extremely reliable, precise and ensured that the work was completed on time. I highly recommend their services.
Bogdan MichalskiBogdan Michalski
15:33 03 Jan 24
The experience with the paving stone cleaning company was very positive. Their services proved to be extremely effective and professional. The paving stones in my yard now look like new, and the dirt has been thoroughly removed. The staff was not only knowledgeable, but also courteous, listening to my needs and tailoring services to meet my expectations. The price for the service was fair compared to the quality of the work performed. I recommend this company to everyone looking for solid and effective cleaning of paving stones.
Edyta ZalewskaEdyta Zalewska
19:53 23 Dec 23
The “Bruclean” company is a reliable partner in the field of roof repairs to which you can confidently entrust this type of tasks. I recommend their professionalism to anyone looking for roofing professionals.
Michalina WładkowskaMichalina Władkowska
19:53 23 Dec 23
The “Bruclean” company surprised me with its professionalism and effectiveness in repairing the roof of my house. Their team was not only well organized, but also responded quickly to my request. The employees were reliable, accurate and made sure that the work was completed on time. I recommend.
Jadwiga KędzierskaJadwiga Kędzierska
09:46 18 Aug 23
Great team! They did comprehensive work on my house, from cleaning the roof, through painting the facade, to impregnating the pavement. Quick turnaround and very competitive prices. I definitely recommend!
Jacek OpolskiJacek Opolski
01:50 01 Aug 23
I can wholeheartedly recommend this company. The painting of the façade was done with the utmost care. I have used their services several times and have never been disappointed.
Łukasz SieradzkiŁukasz Sieradzki
18:52 10 Jul 23
I am impressed with the quality of this company’s services. After cleaning, the paving stone looks like new, and it has been additionally protected with an impregnation agent. I will definitely come back here in the future.
Kuba PomorskiKuba Pomorski
12:38 28 Jun 23
Great respect for the entire team for diligence and professionalism. The end result exceeded my wildest expectations. Plus, the prices are very fair. I would highly recommend!
Robert ŁątkaRobert Łątka
12:07 18 Mar 23
Pełen profesjonalizm i rewelacyjna obsługa. Trochę “zapuściliśmy” nasz dom, więc potrzebowaliśmy jakiejś konkretnej i fachowej firmy do “kompleksowego” ogarnięcia naszego domu czyli: dach, elewacja, kostka, rynny, taras itd.. Panowie stanęli na “wysokości zadania”, i nasze “gniazdko” wygląda jak super nowe. Gorąco polecam usługi tej firmy !!! Pozdrowienia dla “szefa”
Joanna WawrzyszkoJoanna Wawrzyszko
14:36 19 Jan 23
Firma BruClean to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności w dostosowaniu się do potrzeb klienta w realizacji usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni zareklamować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców od czyszczenia i konserwacji kostki brukowej i dachu.
Robert GrabiaRobert Grabia
07:12 19 Jan 23
bardzo starannie i ogólnie pełen profesjonalizm co przekłada sie na efekt koncowy , firma naprawde godna polecenia i jednoczesnie uczciwe ceny
K PK P
14:26 14 Jan 23
Bardzo dziękuję za realizację naprawy rynien. Panowie są bardzo profesjonalni, dokładni i kulturalni. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Usługa wykonana z dnia na dzień !Ekipa do zadań specjalnych godna polecenia 🙂
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
BruClean responded quickly to my report. After visual inspection of the roof, it turned out that, in addition to cleaning, an urgent repair (removing the mistakes of another team) will be needed, which was carried out quickly and efficiently. Thank you very much and I recommend it!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
I recommend! The cube has been perfectly cleaned. Full professionalism and most importantly at an affordable price. The service was performed on time, as agreed. I was looking for an honest and reliable company for a long time. If you are looking for perfect service, I recommend BruClean. Regards
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
The work that I commissioned to BruClean, such as: cleaning the gutters, repairing the roofs, was successful – contact with the company, from the site visit, through renovation, to the completion of works for five, everything was done reliably and in accordance with the agreed deadline. I recommend the BruClean company.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Bruclean provided me with the following services in 2020:- roof washing and impregnation- washing and painting the facade- washing and impregnation of pavementThe order was completed on time and of proper quality. The roof, facade and paving stones are like new. I heartily recommend contacting Mr. Bruno.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
DH TripDH Trip
17:06 30 Sep 21
r e w e l a c j a
js_loader

Usunięcie sopli z dachu Kraków – oferta naszej firmy

Nasza firma ma ogromne doświadczenie i wiedzę jeśli chodzi o usunięcie sopli z dachu w Małopolsce i nie tylko. Działaliśmy już zarówno na budynkach komercyjnych i usługowych, domach jednorodzinnych jak i zabudowie wielorodzinnej. Znamy każdy rodzaj dachu i mamy opracowane metody pracy na nich, więc bez względu na rodzaj Twojej inwestycji czy typ Twojego budynku – nasi pracownicy wykonają najlepiej w regionie usuwanie sopli i nawisów lodowych.

Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, maszynami oraz zabezpieczeniami alpinistycznymi, które pozwalają nam w 100% skutecznie i w 100% bezpiecznie usunąć wszystkie niepotrzebne i zagrażające elementy na dachu. Proponujemy zawarcie umowy jeszcze zanim rozpocznie się sezon zimowy. Pozwoli Ci to zabezpieczyć się w razie trudnych, zimowych warunków atmosferycznych jak i sytuacji wymagających nagłych interwencji ze strony wykwalifikowanej ekipy.
Nasze usługi wykonują przeszkoleni pracownicy na profesjonalnym sprzęcie. Posiadają niezbędne uprawnienia do prac na wysokościach.

Bardzo często zdarza się, że usuwanie sopli z dachu jest równoznaczne z odśnieżaniem dachu i rynien. W skutek gromadzenia się wody z topniejącego śniegu powstają sople. Obłożenie dachu budynku zalegającym śniegiem i lodem może stanowić bardzo duże zagrożenie dla osób, które korzystają z budynku lub przechodzą w jego położeniu. Zagrożone są również pojazdy parkujące w bezpośredniej okolicy. Istniejemy aby wspomóc właścicieli i zarządców budynków. Nie można dopuścić możliwości, w której zalegający na dachu śnieg i lód przeciążą konstrukcję budynku. Nie chodzi tutaj tylko o domy jednorodzinne czy bloki ale również o garaże, przybudówki czy mniejsze magazyny i hale.

Zadzwoń do nas teraz

+48 515 865 183

Jak powstaje nawis śnieżny?

Śnieg zalegający na dachu dość szybko topnieje. Dzieje się tak dlatego, że podlega działaniom temperatury od spodu czyli ogrzewanego wnętrza budynku jak i z góry, czyli po prostu ogrzewają go promienie słoneczne. Dodając inne czynniki atmosferyczne takie jak wahania temperatury – odwilż, mróz, silny wiatr i częste opady śniegu zyskujemy przepis na powstawanie nawisów śnieżnych. Warstwy topniejącego, ciężkiego śniegu zaczynają zsuwać się z dachu, zaczynają wychylać się poza obszar dachu i rynien. Duża waga nawisów sprawia, że łatwo ulegają samoczynnym oberwaniom dlatego tak ważne jest aby temu zapobiegać i eliminować niebezpieczeństwo.

Ile to kosztuje usuwanie sopli i nawisów lodowych?

Wycenę usuwania sopli z dachu przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta. Aby to zrobić musimy wziąć pod uwagę lokalizację, obszar, który jest do oczyszczenia z lodu, rodzaj dachu. Jesteśmy elastyczni wobec klienta i wychodzimy mu naprzeciw.

Zapraszamy do kontaktu

Oprzyj się na naszej wiedzy i doświadczeniu, które zdobywamy podczas wieloletniego zajmowania się dachami Krakowa i innych okolicznych miejscowości. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami lub nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania przeglądając naszą stronę zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas lub zadzwoń 515 865 183
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój, Gorlice

  BruClean

  Kościuszkowców 28/8,

  30-424 Kraków

  515 865 183
  727 474 335

  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786
  NIP: 7372162263

   
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183 727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263