Skip to content Skip to footer

Oferta usuwania sopli i nawisów lodowych

Kategorie

przemyslowe_ico

Usuwanie sopli i nawisów lodowych – Kraków, Skawina, Małopolska

Zabezpieczenie dachu na okres zimowy i szczególne środki bezpieczeństwa jeśli chodzi o utrzymanie pokrycia dachu w zimie – to kluczowe zadania właściciela domu czy zarządcy nieruchomości. Tak jednym jak i drugim pomagamy, proponując profesjonalne eliminowanie sopli i nawisów lodowych w Krakowie oraz okolicach. Wykonujemy tego typu usługi od wielu lat, wyspecjalizowaliśmy się w nich i dlatego usuwanie sopli i nawisów lodowych w Krakowie przeprowadzamy szybko, skutecznie i w atrakcyjnych cenach. 

Co zaś dla nas szczególnie ważne, to bezpieczeństwo klienta oraz naszych pracowników, dlatego wszystkie zlecenia obsługujemy z dbałością o zasady BHP. Prace, które wiążą się z usunięciem śniegu i lodu z dachu stanowią spore zagrożenie dla osób je wykonujących dlatego ważne jest aby ekipa pracująca na wysokości miała odpowiednie kwalifikacje. Sprzęt którego używamy w trakcie prac wysokościowych jest systematycznie zamieniany na nowy, tak aby zapewnić wysoką jakość naszej pracy oraz zachować bezpieczne warunki. W miejsca gdzie nie ma możliwości wykorzystać podnośników czy innych maszyn wchodzimy my. Mamy odpowiednie uprawnienia do prac na wysokościach i cały czas się doszkalamy. Chcemy być najlepsi. Działając w pełni profesjonalnie jesteśmy bardzo elastyczni i z łatwością dostosujemy czas oraz zakres potrzebnej usługi do potrzeb Klienta. Jesteśmy niezawodni.
Wybierając nas do usunięcia sopli, nawisów śnieżnych czy odśnieżania dachu, otrzymasz gwarancję, że zadanie to zostanie wykonane terminowo, rzetelnie i w ustalonym terminie.

Opinie o naszej firmie

Robert ŁątkaRobert Łątka
12:07 18 Mar 23
Pełen profesjonalizm i rewelacyjna obsługa. Trochę “zapuściliśmy” nasz dom, więc potrzebowaliśmy jakiejś konkretnej i fachowej firmy do “kompleksowego” ogarnięcia naszego domu czyli: dach, elewacja, kostka, rynny, taras itd.. Panowie stanęli na “wysokości zadania”, i nasze “gniazdko” wygląda jak super nowe. Gorąco polecam usługi tej firmy !!! Pozdrowienia dla “szefa”
Joanna WawrzyszkoJoanna Wawrzyszko
14:36 19 Jan 23
Firma BruClean to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności w dostosowaniu się do potrzeb klienta w realizacji usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni zareklamować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców od czyszczenia i konserwacji kostki brukowej i dachu.
Przemek MaciołekPrzemek Maciołek
11:38 14 Nov 22
Firma BruClean szybko zareagowała na moje zgłoszenie. Po oględzinach dachu okazało się że oprócz czyszczenia konieczna będzie pilna naprawa (usuwająca błędy innej ekipy), która została szybko i sprawnie przeprowadzona. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam!
Janusz ProchownikJanusz Prochownik
22:54 29 Oct 22
Polecam! Kostka została idealnie wyczyszczona. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze w przystępnej cenie. Usługa wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Długo szukałem uczciwej i solidnej firmy. Jeżeli szukasz perfekcyjnej obsługi to polecam firmę BruClean. Pozdrawiam
Piotr KochańskiPiotr Kochański
17:28 24 Oct 22
Prace które zleciłem firmie BruClean takie jak : czyszczenie rynien, naprawa dachów przebiegła pomyślnie – kontakt z firmą począwszy od wizji lokalnej przez remont aż do zakończenia prac na piątkę, wszystko wykonano rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam firmę BruClean.
Adrian DulAdrian Dul
17:08 21 Oct 22
Firma Bruclean wykonała dla mnie w 2020 roku usługi jak niżej:- mycie i impregnacja dachu- mycie i malowanie elewacji- mycie i impregnacja brukuZlecenie zostało wykonane w terminie i należytej jakości. Dach, elewacja oraz kostka brukowa jak nowe. Serdecznie polecam kontakt z Panem Brunonem.
Magda BreśMagda Breś
08:45 21 Oct 22
Kostka brukowa wyszyszczona szybko i solidnie z odpowiednią dokładnością, następnie impregnacja. Solidna i rzetelna firma, dobry kontakt, serdecznie polecam. Na pewno w przyszłości skorzystam nie raz z ich usług.
js_loader

Usunięcie sopli z dachu Kraków – oferta naszej firmy

Nasza firma ma ogromne doświadczenie i wiedzę jeśli chodzi o usunięcie sopli z dachu w Małopolsce i nie tylko. Działaliśmy już zarówno na budynkach komercyjnych i usługowych, domach jednorodzinnych jak i zabudowie wielorodzinnej. Znamy każdy rodzaj dachu i mamy opracowane metody pracy na nich, więc bez względu na rodzaj Twojej inwestycji czy typ Twojego budynku – nasi pracownicy wykonają najlepiej w regionie usuwanie sopli i nawisów lodowych.

Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, maszynami oraz zabezpieczeniami alpinistycznymi, które pozwalają nam w 100% skutecznie i w 100% bezpiecznie usunąć wszystkie niepotrzebne i zagrażające elementy na dachu. Proponujemy zawarcie umowy jeszcze zanim rozpocznie się sezon zimowy. Pozwoli Ci to zabezpieczyć się w razie trudnych, zimowych warunków atmosferycznych jak i sytuacji wymagających nagłych interwencji ze strony wykwalifikowanej ekipy.
Nasze usługi wykonują przeszkoleni pracownicy na profesjonalnym sprzęcie. Posiadają niezbędne uprawnienia do prac na wysokościach.

Bardzo często zdarza się, że usuwanie sopli z dachu jest równoznaczne z odśnieżaniem dachu i rynien. W skutek gromadzenia się wody z topniejącego śniegu powstają sople. Obłożenie dachu budynku zalegającym śniegiem i lodem może stanowić bardzo duże zagrożenie dla osób, które korzystają z budynku lub przechodzą w jego położeniu. Zagrożone są również pojazdy parkujące w bezpośredniej okolicy. Istniejemy aby wspomóc właścicieli i zarządców budynków. Nie można dopuścić możliwości, w której zalegający na dachu śnieg i lód przeciążą konstrukcję budynku. Nie chodzi tutaj tylko o domy jednorodzinne czy bloki ale również o garaże, przybudówki czy mniejsze magazyny i hale.

Jak powstaje nawis śnieżny?

Śnieg zalegający na dachu dość szybko topnieje. Dzieje się tak dlatego, że podlega działaniom temperatury od spodu czyli ogrzewanego wnętrza budynku jak i z góry, czyli po prostu ogrzewają go promienie słoneczne. Dodając inne czynniki atmosferyczne takie jak wahania temperatury – odwilż, mróz, silny wiatr i częste opady śniegu zyskujemy przepis na powstawanie nawisów śnieżnych. Warstwy topniejącego, ciężkiego śniegu zaczynają zsuwać się z dachu, zaczynają wychylać się poza obszar dachu i rynien. Duża waga nawisów sprawia, że łatwo ulegają samoczynnym oberwaniom dlatego tak ważne jest aby temu zapobiegać i eliminować niebezpieczeństwo.

Ile to kosztuje usuwanie sopli i nawisów lodowych?

Wycenę usuwania sopli z dachu przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta. Aby to zrobić musimy wziąć pod uwagę lokalizację, obszar, który jest do oczyszczenia z lodu, rodzaj dachu. Jesteśmy elastyczni wobec klienta i wychodzimy mu naprzeciw.

Zapraszamy do kontaktu

Oprzyj się na naszej wiedzy i doświadczeniu, które zdobywamy podczas wieloletniego zajmowania się dachami Krakowa i innych okolicznych miejscowości. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami lub nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania przeglądając naszą stronę zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój, Gorlice

  BruClean
  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183
  727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263
  logotyp_footer

  BruClean. Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

  Kościuszkowców 28/8,
  30-424 Kraków
  515 865 183 727 474 335
  Mbank: 74 1140 2004 0000 3202 7968 3786 NIP: 7372162263